PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

LEVNÉ STĚHOVÁNÍ PRAHA

Jsme profesionální stěhovací firma zaměřující se na službu Levné stěhování Praha. Specializujeme se na stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem a dalších nebytových prostor. Sídlíme v hlavním městě Praha, kde také realizujeme většinu zakázek. Naše stěhovací služby lze však využít po celé ČR (Stěhování Česká republika) i v zahraničí (Mezinárodní stěhování). Díky široké základně klientů, vlastního vozového parku a vlastních pomůcek na stěhování jsme schopni nabídnout špičkové stěhovací služby za velmi nízké ceny.

 

Náš profesionální stěhovací tým je prověřen léty praxe a svoji práci odvádí na špičkové úrovni, to je také důvod spokojenosti našich klientů. Podívejte se na to, co si o nás myslí naší zákazníci – recenze.

 

Námi nabízené služby stěhování splňují vysoké nároky k jejichž plnění nám pomáhá kvalitní technika a vozy značky IVECO upravené speciálně pro stěhování. O víkendech a svátcích pracujeme bez příplatků a po Praze neúčtujeme kilometrovné.

 

Návštěvu technika nabízíme po Praze zdarma a náš technik je schopen přijet operativně. Kromě běžného stěhování bytů, domů, firem a kanceláří nabízíme také levné stěhování těžkých břemen. V rámci služby levné stěhování Praha lze tedy stěhovat americké lednice, klavíry, piana, sochy, trezory či těžké přístroje. Díky speciálnímu vybavení nemáme se složitým stěhováním žádný problém. Provádíme i levné vyklízení Praha. Podle potřeby skoro cokoliv vyklidíme a odvezeme na sběrný dvůr. Pro jakékoliv dotazy či objednávky nás kontaktujte na zákaznické lince: 732 486 515 nebo e-mailu: info@kyselystehovani.cz anebo vyplňte poptávkový formulář.

 

Díky stovkám realizovaných zakázek jsme získali dostatečnou praxi ve stěhovacích i vyklízecích pracích. Stěhujeme spolehlivě a bez zbytečných prostojů, to je hlavní faktor, který při stěhování ovlivňuje finální cenu. Disponujeme špičkovým stěhovacím vybavením a kvalitními stěhovacími vozy s výklopnými plošinami, které stěhování rovněž urychlují a zjednodušují. To vše hraje důležitou roli při ceně stěhování a službu levné stěhování Praha jsme tedy schopni nabídnout v nejnižších možných cenových relacích. Samozřejmostí je i pojištění stěhovaného vybavení a prostor, kde se stěhuje. Pojištění vašeho majetku při poskytování našich služeb zajišťuje Kooperativa a Allianz pojišťovna.

 

Nenabízíme nejlevnější stěhování v Praze, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných přepravních a manipulačních služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za stěhování (viz stěhování Praha ceník).

V RÁMCI KOMPLEXNÍ SLUŽBY LEVNÉ STĚHOVÁNÍ PRAHA NABÍZÍME I TYTO DOPLŇKOVÉ STĚHOVACÍ SLUŽBY