PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

Kde sehnat krabice na stěhování levně nebo zdarma?

Stěhovat se bez krabic je prakticky nemožné. Ani v 21. století ještě nikdo nevymyslel žádné lepší řešení pro přenášení veškerých věcí. Ne všechno se sice hodí dávat do krabic, ale většinu vašeho majetku ano. Nejspíš jich tedy budete potřebovat docela hodně. Kde je vzít? Ctěte dál a dozvíte se víc.

 

Krabice na stěhování se dají sehnat:

  • V prodejnách potravin a jiného zboží
  • Od jiných lidí
  • Na poštách
  • V hobbymarketech
  • U stěhovacích firem
 

Prodejny potravin a jiného zboží

Není nic snadnějšího než si vyhledat nejbližší prodejnu potravin k místu, kde aktuálně bydlíte, zajít tam a zeptat se, jestli nemají prázdné krabice, které jsou určené na likvidaci. Můžete zkusit navštívit prodejny jako Albert, Billa, Penny, Lidl, Tesco. Také například v lékárnách po zásobování mají dost krabic a tyto krabice jsou po vyprázdnění pro lékárnu již zbytečné. Ve většině případů jsou krabice z prodejen zdarma anebo za menší pozornost. Další možností je se obrátit na restaurace nebo kavárny v okolí, které často mají nadbytek krabic ze svých dodávek.

 

Od jiných lidí 

Na různých internetových bazarech lidé nabízí kartonové krabice za odvoz anebo za menší finanční poplatek. Jsou to lidé, kteří buď mají přístup ke krabicím například z prodejen anebo to jsou lidé, kteří se nedávno stěhovali a nyní již krabice nepotřebují. Pokud máte dobré vztahy se sousedy, tak zkuste štěstí i u nich. 

 

Na poštách 

Každá větší pošta má již dnes k dispozici balící sortiment jako například krabice, lepící pásky apod. pro zákazníky. Je to z důvodu toho, že občas navštíví poštu někdo, kdo potřebuje něco velkého odeslat, ale nemá k dispozici kartonovou krabici nebo jiný obal do čeho by věc vložil. Pro tuto osobu není nic jednoduššího než si zakoupit balící sortiment, což zahrnuje kartonové krabice, lepící pásky, fólie a je po problému. Krabice tedy můžete zakoupit na přepážce anebo se zkuste zeptat, jestli náhodou nemají v zadní části pošty prázdné krabice, které nepotřebují. 

 

V hobbymarketech 

Pokud nemáte problém s tím si krabice koupit, tak velký výběr mají v hobbymarketech. Krabice nabízí například OBI, BAUHAUS, HORNBACH. Tyto hobbymarkety často disponují širokým sortimentem různých typů a velikostí krabic, které jsou vhodné pro různé účely, včetně stěhování. Krabice jsou většinou z třívrstvé lepenky a dají se složit snadno a bez použití lepící pásky. Nosnost těchto krabic je obvykle kolem 30 kg, což je dostatečné pro většinu domácích potřeb. Často kupované jsou krabice od HORNBACHU, které jsou známé svou kvalitou a odolností. V této prodejně se jedna stěhovací krabice prodává zhruba za 60 Kč, což je poměrně přijatelná cena vzhledem k jejich pevnosti a spolehlivosti. Navíc, v hobbymarkete můžete najít také další balicí materiály a doplňky, které vám usnadní proces balení a stěhování.

 

U stěhovacích firem 

Nejpohodlnější a nejjednodušší způsob, jak sehnat krabice na stěhování, je oslovit stěhovací firmu a rovnou se domluvit na stěhování s touto firmou. Pokud se s firmou budete stěhovat, tak není problém si krabice na stěhování zapůjčit. Firma Vám zajistí i dopravu krabic k Vám domů, což vám ušetří další starosti s jejich přepravou. Každá stěhovací firma však zapůjčuje krabice jiným způsobem a také za odlišnou částku.

Například u Stěhování Kyselý zaplatíte pouze za dopravu krabic na stěhování k Vám a od Vás. Požadujeme sice uhradit i vratnou zálohu za krabice, ale tato vratná záloha se Vám po vrácení krabic vrátí zpátky. U nás tím pádem platíte pouze za dopravu. Tento systém vám umožní využít krabice na stěhování bez nutnosti jejich nákupu, což může být ekonomické a praktické řešení, zejména pokud neplánujete dlouhodobé skladování krabic po stěhování. Více informací o možnosti zapůjčení krabic na stěhování naleznete na naší stránce Zapůjčení krabic.

Sdílejte článek
Facebook
LinkedIn
WhatsApp

Kontaktujte nás.

Jsme připraveni vám pomoci, stačí nás jakkoliv kontaktovat

Po-Ne: 8.00-22.00

Related Post

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pošlete nám požadavky na stěhování a obratem se vám ozveme zpět s více informacemi a podrobnostmi.