PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

+ 420 732 486 515

info@kyselystehovani.cz

 

BALÍCÍ SLUŽBY

BALÍCÍ SLUŽBA PRAHA

PROFESIONÁLNÍ BALENÍ A OCHRANA NÁBYTKU BALÍCÍ SLUŽBOU

Balící služba je součástí našich komplexních stěhovacích služeb. Je jednou z doplňkových služeb, které je naše firma schopna na profesionální úrovni zajistit našim zákazníkům. Zvládáte balení dárků, ale nevíte si rady s tím, jak správně zabalit nábytek? Nic se neděje, my to za vás zabalíme.

KOMU JE BALÍCÍ SLUŽBA URČENA?

Balící služba je určena všem našim klientům, kteří nemají dostatek času na realizaci všech přípravných prací před stěhováním nebo nemohou či nechtějí nést celou organizační zátěž spojenou se stěhováním sami. Naši důkladně vyškolení a zkušení pracovníci se postarají o zabalení Vašich věcí podle Vašich pokynů, zatímco Vy budete moci věnovat Váš čas důležitějším úkolům nebo svým blízkým. Zvládneme zabalit nejen vybavení bytu nebo kanceláře, ale i celých domů, skladů a dalších rozsáhlých objektů.

 

Balící službu naší stěhovací firmy mohou zákazníci využít jak pro zabalení kompletního vybavení, tak pouze pro zabalení části stěhovaného vybavení. Ať již se rozhodnete zabalit si osobní věci sami a ostatní nechat na nás nebo naší balící službě svěříte jen zabalení křehkých a k poškození nárazem či manipulací náchylných věcí, vždy Vám poskytneme zcela profesionální službu nejvyšší kvality. Stejně tak nám bez obav můžete svěřit zabalení veškerého vybavení vaší domácnosti nebo kanceláře.

JAK BALENÍ ZAJIŠTĚNÉ NAŠÍ STĚHOVACÍ FIRMOU PROBÍHÁ?

Vždy se řídíme požadavky našich klientů, a proto necháváme zcela na našem zákazníkovi, do jaké míry chce využít naši pomoc s přípravami i samotnou realizací stěhování. Stěhujete-li byt nebo menší kancelář, zvládneme Vaše vybavení zabalit a připravit v den, kdy má proběhnout stěhování. V případě větších objektů jako jsou celé domy, sklady nebo kancelářské komplexy je vhodné začít s balením o den dříve. V rámci balící služby naše firma dodá potřebný balící materiál a zajistí dostatečný počet zkušených zaměstnanců, kteří se postarají o kvalitní přípravu Vašeho vybavení na stěhování.

JAKÉ OBALOVÉ A BALÍCÍ MATERIÁLY POUŽÍVÁME?

K balení vybavení používáme pouze osvědčené a vysoce kvalitní obaly a materiály. Papírové krabice (stěhovací krabice) a šatní stojany, kterými naše firma disponuje, zapůjčujeme našim zákazníkům zdarma. Platí se pouze za dopravu. Více informací ZDE. Cenu balícího materiálu účtujeme tedy pouze u jednorázových obalů.

PAPÍROVÉ KRABICE (STĚHOVACÍ KRABICE)

  • Pro uložení drobností, osobních věcí, knih, nádobí.
  • Pro firemní šanony, obsahy šuplíků kancelářských stolů, věcí na stolech – každý zaměstnanec má své vlastní věci pohromadě.

ŠATNÍ STOJANY

  • Pro zavěšení oděvů, obalení strečovou fólií a následnou přepravu.

BUBLINKOVÁ FÓLIE + PAPÍROVÉ KRABICE

  • Nemá-li elektronika a kancelářská technika své původní obaly s polystyrenovými výstelkami, obalí se bublinkovou fólií a uloží do papírových krabic. Vhodné pro všechny elektronické přístroje, počítače, tiskárny, monitory apod.

LEPENKA + BUBLINKOVÁ FÓLIE + FIXAČNÍ FÓLIE

  • V těchto kombinacích vhodné např. pro zabalení kousků nábytku – dveří, jednotlivých kusů rozmontovaného nábytku (skříně, obývací stěny) apod.

BUBLINKOVÁ + FIXAČNÍ FÓLIE

  • Pro židle, sedačky, klavír, sedací nábytek obecně.

FIXAČNÍ FÓLIE

  • S tímto obalovým materiálem se dá obalit cokoliv. Nejvíce používaný a osvědčený obalový materiál ve stěhování.

NAŠIM KLIENTŮM TEDY MŮŽEME POSKYTNOUT:

Papírové krabice (stěhovací krabice), které jsou vhodné na uskladnění menších předmětů, zejména nádobí, knih, oblečení, hraček, drobností, pořadačů, firemních kartoték a obsahů zásuvek.

 

Šatní stojany, které jsou výborným pomocníkem pro stěhování oděvů. Oděvy v nich přestěhujeme přímo na ramínku.

 

Bublinkovou fólii, která je vhodná na zabalení elektroniky, elektrospotřebičů a všech křehkých předmětů.

 

Fixační fólii, která poskytuje ochranu Vašemu nábytku a v kombinaci s bublinkovou fólií dokonale zabraňuje poškození dřeva i ostatních povrchů.

 

Speciální obalové materiály jako jsou například pěnová fólie, lepenka a jiné.

ZAŘÍDÍME STĚHOVÁNÍ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Balící služba je jen jednou ze služeb, které našim klientům nabízíme, abychom jim stěhování co nejvíce usnadnili. Obraťte se na nás se svými požadavky a společně najdeme optimální řešení přímo pro Vás na míru. Vybereme pro Vás odpovídající služby, vhodný vůz a zajistíme vše potřebné pro zdárný průběh stěhování.

JAK DLOUHO DOPŘEDU SLUŽBU ZAJISTIT

Ve většině případů stačí s balením začít v den stěhování, pouze pokud stěhujete např. větší rodinný dům nebo např. rozsáhlejší kanceláře, je zapotřebí zabalit o den dříve. Nejste-li si jisti, zeptejte se, náš stěhovací manažer vám odpoví.

CENÍK BALENÍ

Balení je zpoplatněno hodinovou sazbou za zaměstnance a cenou balícího materiálu.